HAKKIMIZDA

Fotoğraf Avcıları, Muammer Yanmaz ile Sertan Tiryaki’nin oluşturduğu, Türsab‘a bağlı Liaison Tur İş Birliği ile gerçekleştirilen bir fotoğraf projesidir.

Katılımcıların, “Fotoğraf Avcıları” olarak adlandırıldığı projede her fotoğraf avcısının görevleri bulunmaktadır. Bu görevleri yerine getiren avcılar tur dönüşünde hem keyifli bir deneyime hem de çok güzel fotoğraflara imza atmış oluyorlar.
Özetle görevler, gidilen şehrin dokusunu, insanların hikayelerini, sokak fotoğraflarını, moda fotoğraflarını şehrin önemli etkinliğiyle birlikte gözler önüne sermektir. Fotoğraf Gezisinde tecrübeleriyle danışmanlık sağlayan Muammer Yanmaz ve Sertan Tiryaki’nin yanında Liaison Tur’un ve Cozy Ajans’ın deneyimli kadrosu da destek vermektedir. Ayrıca gidilen ülkelerde kültürü ve programı doyasıya yaşamak için bir model ve/veya ülkeyi tanıyan bir rehber eşlik etmektedir. Bu sayede fotoğraf gezilerimiz; aynı zamanda, en güzel lokasyonlarda yemek yenilen gurme bir gezi, şehrin en ihtişamlı manzaraları görülen tur gezisi ve etkinliklere katılımıyla da bir festival gezisi olmaktadır.

50’den fazla birçok ülkede Fotoğraf Gezileri yapmış, Türkiye’nin en önemli eğitmenlerinden olmasının yanında reklam fotoğrafçılığından belgesele birçok alanda unutulmaz eserleri olan Muammer Yanmaz’ın deneyimlerini paylaşacağı gezilerimizde;  Sokak fotoğraflarıyla birçok sergi açmış ve Cozy Ajans Fotoğraf Stüdyosunda Moda Fotoğrafı ve Stüdyo Fotoğrafı konusunda yıllardır hizmet veren Sertan Tiryaki sizler için projeler üretmeye, farklı fotoğraf gezisi planları oluşturmaya yıllarca devam edecekler. Bu serüvende aileler, çocuklar, gençler 7’den 70’e herkes fotoğraf gezilerimize davetlidir. Geçmiş Turlarımızı ve ileride yapacağımız turlar ile katılımcılarımızın eserlerinin yer aldığı Fotoğraf Avcıları bölümümüzü internet sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca www.muammer.com, www.40haramiler.com ve www.sertantiryaki.com, www.cozyajans.com sitelerinden gerçekleştirilmiş birçok projelere ulaşabilirsiniz.

Yıllardır bir arada olan ve yeni eklenen katılımcılarımızla sıcak bir arkadaşlık ortamı oluşturmak ve kaliteli fotoğraflarla ardımızda bırakacağımız eserler yaratacağımız unutulmaz fotoğraf gezileri yapmak amacıyla oluşturduğumuz projemizde sizlerle birlikte yürümekten her zaman mutluluk duyacağız. Siz de bizimle bu macerada bir Fotoğraf Avcısı olmak isterseniz sorularınız ve yorumlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf Avcıları : Whatsapp / Tel. Gülşah A. 0535 964 5404
info@fotografavcilari.com